گفت و شنود گوگوش و بی نظیربوتو پیش از بازگشت به پاکستان

فائقه آتشین ملقب به گوگوش که در استکهلم به سر می برد، از گفت و گوی خود با بی نظیر بوتو پیش از مرگ وی خبر داد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری «انتخاب» به نقل از استکهلمیان، گوگوش در حین اجرای ترانه ی "آی مردم، مردم" به گریه افتاد.


خبرنگار روزنامه افتون بلادت و "اینگوار کارم هد" خبرنگار اعزامی روزنامه سونسکا داگبلادت هر دو به گریه گوگوش در وسط برنامه اش که معلوم شد از بواسطه درگذشت ناگهانی بانو بی نظیر بوتو در ساعاتی قبل از شروع کنسرت گوگوش در استکهلم بوده است نوشته اند.


308800094005[1].jpg


گوگوش به خبرنگار روزنامه سونسکا داگبلادت گفت: "قبل از اینکه بی نظیر به پاکستان برود به او هشدار دادم و از او پرسیدم "نمی ترسی"؟ و او پاسخ داد: "نه, به خاطر زنان باید به پاکستان برگردم".


گفتنی ست، گوگوش که نزدیک به 10 سال پیش ایران را ترک کرد و راهی کانادا شد و پس از 20 سال، فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد، بارها قصد بازگشت به ایران داشته که موفق نشده است

/ 1 نظر / 6 بازدید
جنبش جهانی آزادی دانشجویان دربند

آرش پاکزاد هنوز در سلول انفرادی و تحت شکنجه های شدید جسمی و روانی به سر می برد بسر می برد و دریغ از کوچکترین توجه نسبت به حکم دادستانی جهت آزادی با وثیقه وی. امروز چهارمین روز است که آرش پاکزاد در اعتصاب غذا بسر می برد. و طبق گفته خانواده وی حال جسمانی او به هیچ وجه مصاعد نمی باشد. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!