نرمانجلس

فال هفته و فال متولدين آذر ماه
نویسنده : نیما غلامی - ساعت ٩:٠٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ آذر ،۱۳۸٥

فروردین

در این هفته با شخص مورد نظر ملاقات و گفتگوی امیدوارکننده ای خواهید کرد.بخشی از نگرانی و دلشوره شما برطرف میشود. به زودی خرج نسبتأ بزرگی به گردن شما می افتد. به خود بقبولانید که هیچ دری برای شما بسته نخواهد ماند و بالاخره بر اثر پافشاری و پشتکار باز خواهد شد. نامه یا سند و یا خبری خوش در راه دارید. آن مشکل مالی که نگرانتان کرده است خیلی زود حل و فصل خواهد شد.
 

ارديبهشت(گاو)

پس از آن همه کشمکش و دلهره روزهای خوب و آرامی در پیش دارید. آن خواسته شما هم به نتیجه می رسد.سعی کنید بیهوده برای خود عوامل نگران کننده به وجود نیاورید. با ورود و یا ملاقات شخصی روحیه تازه ای به دست می آورید. در امور و کاری که سرانجام مبهمی دارد دخالت نکنید و برای خود دردسر به وجود نیاورید. در هر امری ابتدا نگاهی به مسیر آن بیندازید در صورت روشن بودن راه قدم در آن بگذارید.
 

خرداد(دو پيکر)

در مورد یک مسئله احساسی و عاطفی با این هیجان و التهابی که دارید ممکن است گره حل آن را سفت تر کنید.این روزها توصیه های یکی از اعضای سالمند خانواده را به گوش جان بشنوید. پشیمان نخواهید شد.یک مشکل اداری و یا اجتماعی برای مدتی شما را درگیر خود خواهد کرد و مشغله های فکری نسبتأ آزاردهنده ای برای شما پیش می آورد. مسافرتی کوتاه مدت برایتان پیش می آید که به رغم تمایل خود مجبور به انجام آن می شوید.
 

تير(خرچنگ)

برای حل یک مسئله خانوادگی و یا شغلی بهتر است شما کوتاه بیائید و دست از سماجت بردارید. گاهی به نفع آدم است که بخشی از منافع خود را فدا کند تا همه آن را از دست ندهد. در این هفته موجباتی پیش می آید که خود را در نزدیکی های رسیدن به خوشبختی احساس خواهید کرد. در روزهای آخر هفته از خبر و موضوعی که برایتان اهمیتی خاص دارد آگاه خواهید شد. مسافری در راه دارید.
 

مرداد(شير)

در این هفته بالاخره موضوعی را که برایتان مهم است به سرانجام می رسانید. از یک دوست و یا همکار ناسپاسی خواهید دید. به زودی از مزاحمت های یک نفر آسوده خواهید شد. معامله ای و عقد قراردادی را در پیش دارید و در این مورد نگرانی ها را از خود دور کنید چون هدفتان خیر است ، خیر هم پیش خواهد آمد. این روزها کمی حواستان را جمع تر کنید و به هر وعده و وعیدی دل نبندید و اطمینان نکنید.
 

شهريور(خوشه)

در این هفته خود را در کنار و نزدیک مقصود خواهید یافت. یک انتظار به پایان می رسد. روزهای خوب و امیدوارکننده ای در پیش دارید. اگر برای تغییر شغل و یا تغییر مسکن فکرهایی در سر دارید، کمی دست نگه دارید. موفقیت تحصیلی و یا هنری یکی از بستگان نزدیک موجب مباهات شما خواهد شد، با رسیدن خبری و یا سندی از تصمیمی که گرفته بودید ، منصرف خواهید شد.
 

مهر(ترازو)

نگرانی شما در مورد یکی از اعضای فامیل برطرف خواهد شد. در مواجهه با یک مشکل و یا اتفاق سعی کنید بر اعصاب خود مسلط باشید و از کاه برای خود کوه نسازید. آن دسته از متولدین این ماه که در کار ورزشی و یا سایر رقابتها هستند، به موفقیت هایی دست می یابند.در مورد یک اشتباهکاری خود بیش از دیگران به سرزنش از خود خواهید پرداخت.یک ملاقات غیرمترقبه خواهید داشت.
 

آبان(کژدم)

دردسرهایی که اوایل هفته پیش می آید در آخر هفته از میان خواهد رفت.یک دوره دوری و یا قهر و کدورت پایان می گیرد. در مواردی این چنین به قول معروف اگر کلاهتان را قاضی کنید و همیشه خود را حق به جانب ندانید، بسیاری از این دست مشکلات بروز نخواهند کرد. در محیط کار مسئولیت های تازه به عهده شما گذاشته خواهد شد. سعی کنید سهل انگار نباشید و اهمیت قول و قرارهایتان را فراموش نکنید.
 

آذر(کمان)

این هفته، هفته شانس شماست و با خوش اقبالی هایی مواجه خواهید شد.یک مشکل مالی برطرف میشود. برای توسعه کار، یکی با شما مذاکرات مفیدی خواهد کرد. در اواخر هفته یک مشکل و یا اختلاف قدیمی حل میشود و پس از مدتی ناراحتی خیال، احساس آرامش مطبوعی خواهید کرد.با کمی مدارا و سازش می توانید بر بسیاری بگومگو و مشاجره ها نقطه پایان بگذارید. در ضمن مواظب سلامتی خود باشید.
 

دي(بز)

ملاقات با یک شخص مهم و یا مورد نظر احساس رضایت خاطر در شما به وجود می آورد. این روزها تا حدی خود را غمگین و بلاتکلیف احساس می کنید.این یک حس مبهم است و اگر خوب در خود بنگرید، خواهید دید علت خاصی موجب به وجودآمدن چنین روحیه ای در شما نشده است پس می توانید با ایجاد سرگرمی و مشغله های مفید بر این احساس فائق آئید. یک شخص مزاحم سعی دارد بر سر راهتان موانعی ایجاد کند، اما موفق نمی شود.
 

بهمن(ظرف)

هفته را با یک خبر غافلگیرکننده و یا ملاقات غیر منتظره شروع می کنید. برای رفع یک سوءتفاهم بهتر است شما قدم پیش بگذارید و مطمئن باشید که این کار به هیچ وجه بر اعتبار شما لطمه ای وارد نمی آورد. در این هفته بیش از پیش جوانب احتیاط را رعایت کنید، چون احتمال یک غفلت و یا برخورد نه چندان مطلوب در پیش رو دارید، اما گریز از آن هم دور از دسترس نیست. در اواخر هفته موقعیت خود را از لحاظ شغلی مستحکم تر خواهید یافت.
 

اسفند(ماهي)

برای رفع یک اختلاف مالی اگر مسامحه و تعلل به خرج دهید، این مسئله برایتان گران تمام خواهد شد.احساس به بن بست رسیدن برای شما یک احساس غیرواقعی است. اگر کمی دقت کنید و تدبیر به کار بگیرید، رهایی از آن چندان مشکل نیست. یک دروغگویی و یا دورویی آن هم از جانب کسی که به وی اطمینان کرده بودید ، حسابی شما را عصبی و خشمگین خواهد کرد . در اواخر هفته راه ها را نسبت به گذشته گشوده تر و دلبازتر خواهید یافت
 

فالخند متولدين آذرماه

علامت طالع‌بيني متولدين ماه آذر قوس يا همان كمان است. اگر داشتيد كنار يك دره براي خودتان راه مي‌رفتيد و به يكباره احساس كرديد كه دستي به پشت شما اصابت كرد به طوري كه به داخل دره پرت شديد، در همان مسير بين زمين و آسمان با موبايل با يكي از اعضاي خانواده‌تان تماس گرفته و بگوييد كه از فرد مربوطه به دليل قتل شما شكايت نكنند چرا كه قاتل شما يك آذري بوده و با آن حركت مي‌خواسته به شما بگويد كه چقدر اين بلوز يقه اسكي به شما مي‌آيد! اغلب آذري‌ها معمولاً در طول روز به طور متوسط هفت يا هشت بار داخل جوي آب، چاله و سوراخ مي‌افتند و دليلش هم اينكه آنها در موقع راه رفتن قاطعانه به طرف جلو گام برداشته و سرشان را بالا نگه مي‌دارند.
طرز صحبت كردن متولدين آذر اگر خارجي نباشند فارسي است! منتهي از زبان فارسي فقط كلماتي را كه به رك‌گويي و صراحت منتهي مي‌شود بلدند. لازم به ذكر است كه هنوز مشخص نشده كه آذري‌ها در محاوراتي كه به رك‌گويي و صراحت منتهي نمي‌شود با چه زباني صحبت مي‌كنند. اگر تاريخ احزاب چريكي را مرور بكنيد متوجه مي‌شويد كه اغلب احزابي كه به سرعت توسط ماموران امنيتي متلاشي شدند به دليل حضور زياد متولدين اين ماه در آن حزب بوده زيرا آذري‌ها خيلي رازدار نيستند و آن چيزي كه در ذهنشان مي‌گذرد فوراً به زبان مي‌آورند.
از افراد شاخص متولد اين ماه مي‌توان به آرش كمانگير، زورو و رستم اشاره كرد البته همان‌طور كه مي‌دانيد اين دو مورد آخر با شمشير مبارزه مي‌كردند نه كمان. دليلش هم اين است كه اينها در دوره زمين‌شناسي سوم خلق شده‌اند و در اين دوره شمشير ابزار مدرن و كمان ابزار سنتي محسوب مي‌شده است!


مرد متولد آذر

نمي‌خواهيم شما را نسبت به اين مرد نااميد كنيم ولي حقيقت اين است كه مرد متولد آذر عادتهاي عجيب و غريبي دارد. مثلاً ممكن است بعد از ازدواج با شما به اين مقوله عادت كرده و چندين بار ديگر هم ازدواج بكند! و يا به دليل اينكه به كار كردن در نيمه‌هاي شب عادت دارد كف اتاقش را كه سقف همسايه طبقه پايين محسوب مي‌شود به وسيله كلنگ خراب كرده و همان موقع از نو سراميك بكند. مرد متولد آذر بسيار بلندپرواز است به طوري كه ممكن است برود روي كوه دماوند و خودش را رها كرده و پرواز بكند! سعي كنيد هيچ وقت عاشق يك مرد آذري نشويد زيرا اگر منزل شما در حوالي كوه دماوند باشد او حتي حاضر نيست براي ديدن شما با ماشين هم به آنجا بيايد چه برسد به اينكه بخواهد كوه دماوند را با تيشه فرهاد خراب كند و خودش را به شما برساند.
اگر اصرار به ازدواج با مرد آذرماهي داريد سعي كنيد با يك مرد آذري خارجي ازدواج كنيد. دليلش اين است كه مرد آذري خارجي به شدت شيفته ورزش فوتبال است و دوست دارد براي رفتن به استاديوم شما هم همراه او باشيد و از آنجايي كه در ايران حضور زنها در استاديوم ممنوع است اين ممنوعيت در درازمدت زندگي شما را سرد خواهد كرد.


زنهاي متولد آذر

زنهاي متولد آذر از اتفاقات بيرون از خانواده بيشتر از اتفاقات درون خانواده اطلاع دارند. مثلاً ممكن است زن متولد آذر به خواهرش كه براي شام به خانه آنها آمده بگويد: پس چرا شوهرت را نياوردي و اين در حالي است كه خواهر او مدتي است با شوهرش متاركه كرده است! يك زن آذري را مي‌شناسم كه بعدازظهر يك روز زنگ زده بود به شوهرش و گفته بود: عزيزم شب مهمان داريم لطفاً ميوه فراموشت نشود و شوهرش جواب داده بود: لطفاً بگو كه بابا جانت براي ميوه بخرد، چون ما شش ماه است كه از هم جدا شده‌ايم!
اگر مي‌خواهيد با يك زن آذري ازدواج كنيد، از همان صبح علي‌الطلوع روز خواستگاري برويد و روزي پنج دقيقه ورزش بكنيد زيرا زن آذري شما از دو چيز بيزار است اول مرد و دوم مرد ضعيف. البته در نظر داشته باشيد كه بيشتر از پنج دقيقه هم ورزش نكنيد زيرا اگر شما به‌عنوان شوهر او در برنامه قوي‌ترين مردان ايران هم مقام اول را كسب بكنيد ولي در مقابل غذاي شور اعتراض نكنيد، او اين عدم اعتراض شما را ضعفي عميق تلقي كرده و طلاقش را مي‌گيرد. از ويژگيهاي ديگر زن متولد آذر شلختگي اوست. در توضيح شلختگي زنهاي اين ماه همين قدر كافيست كه بدانيد آنها معمولاً ظرفهاي كثيف را در يخچال و باقي‌مانده غذا را در آشپزخانه مي‌گذارند! اگر يك زن آذري به شما گفت كه عاشقتان شده همان الساعه غش نكنيد زيرا عشق اين زنها مثل گل لاله عباسي است و فقط شبها باز مي‌شود و روز بعد كه بسته شد ديگر براي هميشه بسته مي‌ماند.


بيماريهاي متولد آذر

شايع‌ترين بيماريها در نزد متولدين آذر بيماري پرحرفي است. آذريها معمولاً از سخت‌ترين سرطانها جان سالم به در مي‌برند و سكته پنجم هم نمي‌تواند آنها را از پا دربياورد ولي در اثر بيماري پرحرفي دهانشان كف كرده، نفس كم مي‌آورند و از دنيا مي‌روند. يكي ديگر از بيماريهايي كه به صورت ويروس در هوا پخش مي‌شود و بيشتر آذري‌ها را مبتلا مي‌كند بيماري بدقولي است. آنها آن قدر بدقولي مي‌كنند كه بالاخره فرد ايستاده در سر قرار كلافه شده و با يك تكه چوب مي‌زند توي سر آنها به طوري كه همان لحظه ضربه مغزي شده و از دنيا مي‌روند!


همه روز به جز ايام كاري

پيام‌نگاري برايمان رسيده كه در آن مردي گفته كه يك زن آذري به ما زنگ مي‌زند و مي‌گويد: الهي پرپر بشوم و بريزم كنار پاهايت و قطع مي‌كند. دوباره زنگ مي‌‌زند و مي‌گويد: الهي برايت بميرم. دفعه بعد زنگ مي‌زند و مي‌گويد: من كم خوراك شده‌ام آيا اينها علامت عشق نيست؟ و يك بار هم زنگ مي‌زند و مي‌گويد: من عاشق تو شده‌ام. حالا سؤال من اين است: چه كار كنم كه من هم عاشقش بشوم؟ پاسخ ما به شما اين است كه او چون يك زن آذري است بيشتر از دو يا سه روز نمي‌تواند عاشق شما باقي بماند. اما اگر ديديد كه سريش شده و قصد ندارد كه دست از سر شما بردارد، آن وقت يك سوسك را درون يك قوطي بگذاريد، كادو بكنيد و به او هديه بدهيد زيرا زنان متولد آذر علاوه بر اينكه مثل ساير زنها با ديدن سوسك جيغ مي‌كشند به دليل تنفرشان از حيوانات از شما هم متنفر شده و مي‌روند پي كارشامشخصات کلي متولدين آذر ماه :

خوش بين ، عاشق واقعي و صادق! رک بودن اين افراد ممکن است هميشه باعث دردسر شود. مبالغه زياد مي کند در مورد همه چيز! قابل اعتماد، خودخواه ... او قادر است به اهداف خود صبورانه و با تلاش دست يابد و از هر فرصت نهايت استفاده را مي برد.گاهي اوقات لجوج و سرسخت ،حرکاتش بسيار سريع و ناآرام و با ژستهاي پرتحرک، شديد و نيرومند مي باشد اما چندان لطيف و باوقار نيست. متولد آذر پرانرژي و خستگي ناپذير است. کمتر استراحت ميکند و از نشستن در يک گوشه متنفر است. اهل تفکر و مطالعه نيست.بسيار باهوش و سريع الانتقال است.او هميشه بدون تشخيص حقيقت ، از پيش درباره ديگران قضاوت مي کند . چنان سريع و بي توجه راه مي رود که اطرافش را نمي بيند و چه هنگام راه رفتن و چه هنگام رانندگي بنظر ميرسد که شکاري را تعقيب ميکند و از ديگر مسائل جهان فارغ است.يک فرق اساسي بين صراحت و رک گويي متولد آبان و بي فکري و بي توجهي متولد آذر وجود دارد. متولد آبان با علم به آنچه ميگويد و تأثير آن بر ديگران حقيقت را بر زبان مي آورد و حاضر به تغيير رويه اش نيست. اما آذر از آنچه ميگويد و تأثيرش بر ديگران بي اطلاع است.


مرد متولد آذرماه :

صادق و راستگو، دمدمي مزاج، در عشق کم اعتنا و طرفدار تنوع و مسافرت. صاحب بزرگترين کلکسيون دوست و آشنا ، که اغلب دوستان واقعي او هستند .کساني که از رک گويي او آزرده ميشوند چند روزي با او بد مي شوند اما پس از مدتي پي مي برند که او هيچ گونه قصد و غرضي در اين مورد نداشته است . بلندپروازي مرد متولد آذر ممکن است باعث شکست مالي و روحي او بشود. ولي خوشبختانه خوش شانسي اش به موقع به داد او مي رسد. مرد متولد آذر از زناني که روحيه اي بانشاط ندارند ، معاشرتي نيستند و مانند کنه به او مي چسبند ، خوشش نمي آيد.


زن متولد آذر :

بسيار رک گو و بدون هيچ منطقي خوش بين هستند. اين زن احتمالأ علاقه زيادي به استقلال دارد و بيشتر مايل است تنها زندگي کند و متولدين اين ماه ، اعم از زن و مرد به خانواده خود وابستگي ندارند. شايد به همين دليل زياد مسافرت مي کنند و وقت کمي را با خانواده خود مي گذرانند. آنها هميشه با بي تابي در حرکت هستند .هيچ وقت به او دستور ندهيد در عوض خواسته خود را در غالب تمنا بيان نمائيد.خانه داري جزء استعدادهاي طبيعي او نيست!! اساسأ از اين قبيل کارها بيزار است.و بالاخره اين زن بسيار آرمانگراست.


ازدواج :

متولدين آذر تنها با متولدين دي ازدواج خوبي نخواهند داشت.
متولدين آذر ماه با متولدين ساير ماهها زندگي خوبي را تجربه خواهند کرد
.


comment نظرات ()